Logo
  1. Úvod
  2. Drogerie a kosmetika
  3. Silikonové vložky a podložky do lodiček

Silikonové vložky a podložky do lodiček

 Klouže vám noha ve vyšších lodičkách ? Se silikonovou vložkou už nebude. Umístěte ji k prstům na špičku boty, nejen, že vám už nebude klouzat noha, a... celý popis
Dostupnost
skladem
Běžná cena
199 Kč
89 Kč
74 Kč
bez DPH
Číslo produktu:9541
Kompletní specifikace

 Klouže vám noha ve vyšších lodičkách ? Se silikonovou vložkou už nebude. Umístěte ji k prstům na špičku boty, nejen, že vám už nebude klouzat noha, ale vložka navíc tlumí nárazy nohy. Balení obsahuje také úzké silikonové vložky, které změkčí tření nohy o ostrá místa boty a zamezí tvorbě puchýřů + protiskluzové nálepky, které přilepíte zespodu na špičku a vaše chůze bude hned jistější. Barva vložek je transparentní a protiskluzové nálepky jsou černé. Balení obsahuje : 2 kusy vložek na ostrá místa, 2 kusy vložek a 2 kusy protiskluzových nálepek. 

Jsme e-shop pro celou rodinu a specializujeme se na prodej dětského zboží, hraček,dárkových předmětů,hodinek,nevšedních šperků , které nejsou v obchodech běžně k vidění a nemá je každý. Nabízíme stovky produktů za skvělé ceny .Naši nabídku budeme pro Vás i nadále rozšiřovat o poslední módní trendy a novinky.
Máte nějaký dotaz? Zeptejte se  e-mailem- jewelry-fashion4you@seznam.cz. Rádi Vám odpovíme. 
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz